“MANO ŠEIMA” – DIDŽIAUSIA PIEŠINIŲ PARODA PANEVĖŽYJE

Video reportažas iš parodos

Panevėžyje atidaryta, ko gero, didžiausia piešinių paroda. Jos autoriai – Panevėžio miesto lopšelių-darželių auklėtiniai ir pradinių klasių mokiniai.

Prekybos ir pramogų centrą „Babilonas“ papuošė daugiau kaip 1000 vaikų piešinių tema – „Mano šeima“. Tokį piešinių konkursą artėjančios Tarptautinės šeimos dienos proga (ji minima gegužės 15 d.) paskelbė Seimo narys Vitas Matuzas.

Noriai ir gausiai konkurse dalyvavę vaikai visą mėnesį piešė savo esamas ir svajonių šeimas. Kai kurių darbų autoriai pridėjo ir komentarus: „Mano tėtis ir mama biški griežti, bet aš juos labai myliu“, „Mano seneliai patys geriausi, nors aš kartais būnu išdykęs“ ir pan.

Šeštadienį į parodos atidarymą ir Šeimos dienos šventę „Mums šeima – vertybė“ susirinkę vaikai, jų tėveliai, mokytojai galėjo pasveikinti laureatus, o geriausiems buvo įteikti rėmėjų prizai.

Kaip sakė buvęs ilgametis Panevėžio miesto meras V.Matuzas: „Man teko dalyvauti daugybės parodų atidaryme, bet, manau, kad ši paroda – pati didžiausia. Ir labai gera žinoti, kad vaikai paėmę į rankas teptuką ar pieštuką, taip gražiai visą širdį ir meilę artimiesiems išlieja popieriaus lape.“

Šventės dalyviams koncertavo Gendriaus Jakubėno modernaus dainavimo studijos vaikai, vyko amatų pamokėlės, kurias vedė Panevėžio moksleivių namų auklėtiniai. Visi vaikai buvo pakviesti kartu su Vitu Matuzu pabaigti iškabinti piešinių, kad kiekvienas piešęs ir atėjęs į parodą galėtų pamatyti ir kitiems parodyti savo rankų darbą tema – „Mano šeima“.

Daugiau nuotraukų:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.328427790559818.70102.124117187657547&type=1

Komentuokite