„Panevėžio garsas“ – gerasis miesto metraštininkas

Vienintelis Aukštaitijoje profesionalus pučiamųjų orkestras „Panevėžio garsas“ penktadienį trankiai ir smagiai atšventė kūrybinės veiklos 50-metį. Į Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatrą susirinkę orkestro draugai ir rėmėjai, buvę orkestrantai ir dirigentai koncertinei įstaigai „Panevėžio garsas“ linkėjo geriausios kloties ir dar ilgų kūrybinės veiklos metų.

Orkestrą pasveikino ir Seimo narys, buvęs ilgametis Panevėžio miesto meras Vitas Matuzas. Jis orkestrą pavadino geruoju miesto metraštininku. „.Jūsų orkestras tapo neatsiejama Panevėžio miesto muzikinės kultūros dalimi. Kartu buvome ir šventėme Lietuvos įstojimą į NATO, Europos Sąjungą. Kartu trankiai ir smagiai šventėme daug nuostabių Panevėžio miesto gimtadienių. Be Jūsų ir dūdų gausmo šventės būtų kitokios – blankesnės,“ – sakė V.Matuzas.

Kūrybinės veikos jubiliejų švenčiantį „Panevėžio garsą“ pasveikino ir Seimo pirmininkė Irena Degutienė. Jos nuoširdžiausius linkėjimus ir sveikinimus perdavė panevėžietis parlamentaras Julius Dautartas. O pavasarinių vėjų kūryboje linkėjo Seimo narys Petras Luomanas.

Koncertinė įstaiga ,,Panevėžio garsas“ – vienas iš reprezentacinių Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestras, gyvuojantis nuo 1962 m. Jo įkūrėjas ir ilgametis dirigentas – Aleksandras Domarkas.

Daugiau nuotraukų:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.318810578188206.68649.124117187657547&type=1

Komentuokite