Antrame rinkimų ture varžysis V.Matuzas ir P.Urbšys (portalo www.panevezieciai.lt apklausos rezultatai)

AČIŪ UŽ PALAIKYMĄ. JŪSŲ PARAMOS TIKIUOSI IR SPALIO 14-ąją!

Spalio 14-ąją Lietuvoje vyks LR Seimo rinkimai. Politinės partijos ir savarankiškai išsikėlę kandidatai jau dalyvauja aktyvioje rinkiminėje agitacijoje ir įtemptai ruošiasi artėjančiai politinių išbandymų kovai.
Rinkiminėje kovoje Vakarinėje vienmandatėje apygardoje dalyvauja net 15 kandidatų. Nors į politinę kovą vienas prieš kitą stoja ir buvę partijos kolegos, kaimynai, bendradarbiai, patys save išsikėlę kandidatai… kova žada būti nuožmi ir įtempta, o laimėtojas tik vienas.

Norėdami žinoti, kokios politinės nuotaikos šiandien vyrauja Panevėžyje, praėjusią savaitę paskelbėme panevėžiečių apklausą, kurios būdu pabandėme išsiaiškinti, kurį kandidatą šiandien labiausiai linkę paremti miestelėnai.
Viso mūsų paskelbtoje apklausoje balsavo 5777 naujienų portalo lankytojai. Iš jų, daugiausia balsų skyrė konservatorių kandidatui Vitui Matuzui (2738) ir pačiam išsikėlusiam kandidatui Povilui Urbšiui (2470). Jei toks balsų pasiskirstymas bus ir rinkimų metu, tai neabejotina, jog šie kandidatai Vakarinėje rinkimų apygardoje Panevėžyje dėl Seimo nario mandato susikaus ir antrame rinkimų ture.
Tikimės, jog gauti rezultatai bus įdomūs ir miestiečiams, ir politikams. REZULTATAI:
http://www.panevezieciai.lt/lt/naujienos/panevezyje/13280-vakarinje-apygardoje-antrame-rinkim-ture-varysis-vmatuzas-ir-purbys-apklausos-rezultatai

Komentuokite