Ar reikalinga parlamentinė komisija “Snoro” bankroto aplinkybėms aiškintis?

Lietuvos banko vadovo paaiškinimai dėl „Snoro“ bankroto neįtikino kai kurių Seimo narių, todėl siūloma kurti parlamentinę komisiją. Tuo metu valdančiųjų konservatorių atstovai teigia, tai būtų traktuojama kaip nepasitikėjimas bankų priežiūros sistema, o politine potekste galėtų pasinaudoti šiuo metu Londone esantys buvę „Snoro“ vadovai. Jie bando įrodyti, kad byla prieš juos pradėta dėl politinių motyvų. Šiandien Seimas Seimas nusprendė, kad specialiosios tyrimo komisijos dėl Lietuvos Respublikoje veikiančių komercinių bankų priežiūros efektyvumo ir situacijos likviduojamoje akcinėje bendrovėje banko „Snoras“ kūrimo klausimas turi būti braukiamas iš darbotvarkės.
Už tai, kad klausimas būtų išbrauktas iš darbotvarkės, balsavo 63 parlamentarai, prieš buvo 58, 3 Seimo nariai susilaikė.
Tuomet opozicija paliko Seimo posėdžių salę.

Šiandien  rytą prieš plenarinį posėdį  Lietuvos radijo laidoje “Ryto garsai” apie tokios komisijos reikalingumą diskutavo Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pavaduotojas Vitas Matuzas ir Seimo opozicijos lyderis Valentinas Mazuronis.

Laidos galite klausytis paspaudę šią nuorodą:

http://www.lrt.lt/archyvas/?channel=234933&section=1&filter=&record=63286_1326965907

Vienas komentaras apie “Ar reikalinga parlamentinė komisija “Snoro” bankroto aplinkybėms aiškintis?”

  1. Algirdas U Says:

    Opozicija tam ir yra kad patriukšmauti ir pasinaudoti dar viena galimybe apkaltinti valdančią ją koaliciją. Žiūrint valstybiškai tai kenkimas, žiūrint iš savo varpinės tai viešųjų ryšių akcija, nes parodoma s suūsirūpinimas kreditorių, t.y. lyg ir mūsų visų interesais. Bėda bus jei paaiškės jog kas nors iš aukštų valstybės pareigūnų atsiėmė atr padalino stambius indelius į smulkesnius jau po banko veiklos sustabdymo. Šias abejones būtina kuo skubiau išsklaidyti

Komentuokite