Aukštaitijos asociacijai “Artritas” – Seimo įvertinimas

Lietuvos Respublikos Seimo narys  Vitas Matuzas šiandien dalyvavo Aukštaitijos regiono asociacijos „Artritas“ Panevėžyje  surengtoje respublikinėje konferencijoje, skirtoje Pasaulinei artrito dienai  bei Aukštaitijos regiono asociacijos „Artritas“ veikos dvidešimtmečio minėjime.

V.Matuzas regiono asociacijos vadovei Birutei Vanagienei įteikė Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkės padėką už ilgametį sąžiningą darbą kuriant ir stiprinant bene didžiausią regione neįgaliųjų bendruomenę.

„Džiaugiuosi, galėdamas šiandien būti su jumis ir perduoti nuoširdžiausius Seimo pirmininkės I.Degutienės sveikinimus“,- sakė parlamentaras. V.Matuzas „Artrito“ bendruomenės nariams linkėjo stiprios sveikatos, neišsenkančios energijos įgyvendinant sumanymus, būti aktyviais ir visaverčiais visuomenės nariais. „Jus suvienijo liga, tačiau iš sveikieji iš jūsų  gali pasimokyti nuoširdumo, šiltų santykių ir atjautos“,- į  susirinkusiuosius kreipėsi parlamentaras.

V.Matuzas už aktyvias pastangas integruojant neįgaliuosius į visuomenę bei už savanorystės idėjų propagavimą įteikė padėkas 18 metų neįgaliesiems talkinančiai asociacijos medicinos vadovei gydytojai Violetai Smilgienei, asociacijos kineziterapeutei-masažuotojai  Ligitai Kubilienei, „Artrito“ direktorės pavaduoja Alvyrai Gečiauskienei ir organizacijos Tarybos narei Valerijai Valodkienei.

Seimo narys V.Matuzas – Aukštaitijos regiono asociacijos garbės narys. jau ne vienerius metus aktyviai prisidedantis prie asociacijos veiklos ir talkinantis sprendžiant jos problemas. Praėjusiais metais V.Matuzas „Artrito“ asociacijai dovanojo kompiuterį, kuris šios organizacijos bendruomenei itin reikalingas rengiant projektus ir užtikrinant sklandų asociacijos darbą.

„Norėčiau nuoširdžiai padėkoti visiems, kurie parėmė asociaciją, ir palinkėti Dievo palaimos visiems, kurie supranta, užjaučia ir padeda  mūsų organizacijai “, – į šventinę konferenciją gausiai susirinkusiems svečiams ir organizacijos nariams dėkojo asociacijos direktorė B.Vanagienė.

Konferencijos dalyviai klausėsi  daktarės V.Vilimienės paskaitos apie mitybos įtaką sąnarių ligoms. Susirinkusiuosius savo dainomis pasveikino Virgilijus Noreika.

Aukštaitijos regiono asociacija „Artritas“ vienija beveik tūkstantį artrito ligomis sergančių žmonių.

Komentuokite