Dviračių žygio „Suk į dešinę“ ekipa sėkmingai įveikė pusiaukelę ir mina tolyn

Liepos 16-ąją prasidėjusio jubiliejinio – 10-ojo dviračių žygio „Suk į dešinę“ dalyviai jau spėjo paragauti ir alinančio karščio, ir gaivių vasaros liūčių, tačiau tai netrukdo sėkmingai judėti finišo link. Žygeiviai jau įveikė pusę užsibrėžto maršruto.

„Sulig kiekviena diena žygis įgauna naujų spalvų, tampa vis dinamiškesnis. Per tas keturias dienas sutikome labai daug pozityviai nusiteikusių žmonių – nuoširdžių, paprastų, draugiškų, ir, kas svarbiausia, labai pozityviai žvelgiančių į ateitį. Iš jų reikėtų pasimokyti mums visiems. Susitikimai su žmonėmis įkvepia ir sustiprina tikėjimą tuo, ką darai, nes pamatai, kad daugybė žmonių mumis tiki. Paprastas kaimo žmogus sako ką jaučia, tiesiai šviesiai. Keliaudamas kaskart iš naujo atrandi Lietuvą – sutinki vis naujų žmonių, susipažįsti su savita vietovių istorija, neretai apipinta legendomis. Tai neįkainojama patirtis ir emocijos“, – įspūdžiais iš dviračių žygio dalijasi TS-LKD pirmininkas Andrius Kubilius.

Pirmininkas neslėpė susižavėjimo atsigavusiomis kaimo turizmo sodybomis, puikiai prižiūrėta miško infrastruktūra, o svarbiausia – žmonių nuoširdumu.

Šiandien žygeiviai įveikė apie 50 kilometrų. Aplankė Alsėdžius, Žemaičių Kalvariją, Platelius. Oras šiandien žygio dalyvių nelepino – lijo, buvo vėsu. Tačiau tai nesutrukdė Žemaičių kalvarijoje nueiti Kryžiaus kelią, apsilankyti buvusioje sovietų branduolinių raketų bazėje, kurioje dabar baigiamas įrengti muziejus, pabendrauti su kiekviename kaime ir miestelyje laukiančiais vaišingaisiais žemaičiais.

Toliau maršrute: Plungė, Vėžaičiai, Gargždai, Kretinga, Palanga, Šventoji, Skuodas – paskutinė dviračių žygio stotelė, kur žygeiviai stebės ambasadoriaus Vygaudo Ušacko krepšinio taurės finalą ir dalyvaus TS-LKD Jaunimo bendruomenės inicijuojamame atvirame forume „Aš turiu idėją“.

Komentuokite