Dviračių žygis „Suk į dešinę“ 2012 Finišas.

2012.07.29

Dviračių žygis „Suk į dešinę 2012” baigėsi. Šios dienos vienintelė stotelė – būsimos Visagino atominės elektrinės statybų aikštelė. Joje plušantys specialistai pasakojo apie lietuvių ir amerikiečių atliekamus geologinius tyrimus, kurie atitinka aukščiausius tarptautinių tyrimų standartus, rodė kaip atliekami iki 220 metrų gylio gręžiniais. Papasakojo apie planuojamus artimiausius darbus ir 2015 metais planuojamų statybų pradžią. Naujoji atominė elektrinė, garantuosianti mūsų mažai valstybei energetinį saugumą, atitiks visus pačius aukščiausius standartus ir visas lyg šiol egzistuojančias saugumo normas. Dabar statybų aikštelė panaši į lauką, kuriame atliekami gręžimo darbai, tačiau tai pradžia rimto ir kruopštaus darbo, kurį įgyvendinus galėsime išdidžiai pasakyti, kad nebeesame „energetinė sala“ šiandieniame pasaulyje.
Žygis baigėsi. Lauksiu kitų metų, naujų maršrutų ir naujų įspūdžių. Šiemet numynėme per 600 kilometrų. Daug ar mažai, spręsti kiekvienam pagal savo mastelį. Aš šį žygį skaičiuoju ne tik kilometrais. Sutikome daugybę žmonių, pamatėm nuostabią Aukštaitiją, daug dar nematytų kampelių ir lyg šiol nevažiuotų kelių – tai nuostabu. Ir tai didžiulis indėlis į save, kuris neišmatuojamas ir nesuskaičiuojamas.
Ačiū kiekvienam sutikusiam ir išlydėjusiam, kiekvienam radusiam laiko ir noro pasikalbėti ir pakritikuoti, pagirti ir pabarti, nusišypsoti ir pamojuoti.
Ir negaliu apsakyti kaip gera važiuoti žydinčiais kaimeliais, akimis palydėti nuostabiai tvarkomas sodybas, derlingus laukus, ošiančius žalius miškus. Mes darbštūs ir mylintys, mes kantrūs optimistai. Jei netikit tuo – lengvo jums kelelio minant pedalus. Įsitikinsit.

Daugiau nuotraukų:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=3957205842025&set=a.1118275390538.2018809.1036595388&type=3&theater

Komentuokite