Esu jėgos šalininkas

Tikriausiai buvo suprasta, kad kai kalbėjau apie kontrabandininkų suguldymą „veidu į purvą“, tai kalbėjau perkeltine prasme. O rėmiausi tais atvejais, kai valstybės pareigūnams, kurie kovojo su kontrabandininkais, buvo grasinta, niokojamas jų turtas. Valstybė tokiais atvejais privalo visomis priemonėmis juos ginti ir tuo pačiu gintis pati.

Valstybė tokiais atvejais turi parodyti ir jėgą, tam pritaria ir kai kurie prokurorai. Dažnai ir kalbama apie žmogaus teises, bet aš ir nesiūlau jų trypti, o tik šimtu procentu ginti tuos pareigūnus, kurie atlieka savo pareigą valstybei. Kai tai bus matoma ir pastebima, tai atsities ir kiti pareigūnai.

Pažiūrėkite, tik Vyriausybė paleido žinią apie kovą su kontrabanda ir eilių pasienyje su Kaliningradu nebeliko. Ko ten važiuoti, kai praktiškai kiekvieną automobilį tikrina ir kontrabandinį krovinį konfiskuoja. Tai paprasti, bet efektyvūs veiksmai.

Dar man didelių vilčių sukelia keturi nauji rentgeno aparatai, kuriuos planuojama įsigyti kitais metais. Kontrabandinės mėsos kiekius turėtų sumažinti privalomi kasos aparatai turguose, nes kol dėl iš Lenkijos įvežamos mėsos valstybė patiria tik nuostolius. Tai lyg ir smulkmenos, bet jos turėtų duoti vaisių

Kalbant apie kontrabandos „stogus“, tai kreipiausi į VSD dėl tų įslaptintų pažymų. Kiek teko girdėti, ten yra įvardijami „šešėlinio“, tame tarpe ir kontrabandos, verslo priedangos veikėjai. Kyla klausimas, kas trukdo teisėsaugos institucijoms juos pasikviesti ir pasakyti aiškiai ir suprantamai, kad tokia veikla baigtųsi. Šiuo atveju esu jėgos šalininkas.Komentuokite