Geriausia kalėdinė dovana – bendravimo džiaugsmas

Metų pabaiga Seimo biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pavaduotojui Vitui Matuzui  ne tik  įtemptų darbų  metas. Kitų metų valstybės biudžeto svarstymas, priėmimas, mokestinių įstatymų projektų rengimas nesujaukė jau daugybę metų puoselėjamų tradicijų – surengti prieškalėdinį futbolo turnyrą, prieš šventes aplankyti savo kraštiečius, pabendrauti su miesto verslininkais ir nevyriausybinių organizacijų atstovais.

„Kalėdinis laikotarpis – ypatingas. Man šv.Kalėdos prasideda ne kalendoriuje nurodytą dieną. Jaučiu vidinį poreikį aplankyti kuo daugiau žmonių, paspausti jiems rankas, tiesiog susėsti ir pasikalbėti. Šiuolaikinės technologijos – labai puiku, tačiau buvimo kartu jos niekad neatstos“,- sakė V.Matuzas.

Politikas prieš šv.Kalėdas sulaukia daugybės sveikinimų, laiškų ir staigmenų.

V.Matuzą maloniai nustebino Panevėžio  prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai. Jie parlamentarui įteikė garbingą apdovanojimą – Padėkos ženklą. Šį Padėkos ženklą įsteigė Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija. Juo apdovanojami aktyviausiai dalyvaujantieji rūmų veikloje. V.Matuzas yra nuolatinis Panevėžio PPAR renginių dalyvis, verslininkai dažnai tariasi su parlamentaru  ieškodami verslui iškylančių problemų sprendimo būdų.

Seimo narys pripažino, kad ne mažiau jį sujaudino ir ilgamečių bičiulių – Panevėžio regiono asociacijos „Artritas“ bei Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ skyriaus „Panevėžio bočiai“ parodytas dėmesys. „Artrito“ direktorė Birutė Vanagienė V.Matuzui įteikė asociacijos narių kalėdinę dovaną – Kalėdų angelą. „Vitas Matuzas yra žodžio žmogus ir nuolatinis mūsų bendruomenės pagalbininkas. Džiaugiamės, kad daugybę metų galime juo pasikliauti, pasitarti ir visada būname išgirsti, suprasti“,- sakė B.Vanagienė.

„Panevėžio bočių“ vadovas K.Šeškus pabrėžė, kad pensininkų bendruomenė nusprendė, jog už nesavanaudišką pagalbą ir nuolatinį dėmesį pensininkų problemoms V.Matuzas vertas didžiausios pagarbos. K.Šeškus parlamentarui įteikė Vytauto Didžiojo medalį. „Tegul šis suvenyras tampa  nors simboline mūsų padėkos išraiška“,- Seimo nariui linkėjo V.Šeškus.

Kasmet prieš Kalėdas V.Matuzas aplanko ir savo kraštiečius, Sidabravo seniūnijos  žmones. Tradicinių bėgimo varžybų „Aplink Beinoravą“ iniciatoriui, nuolatiniam seniūnijos renginių dalyviui ir pagalbininkui kraštiečiai atsidėkojo ypatingu įvertinimu. V.Matuzas buvo apdovanotas Sidabravo seniūnijos seniūno Garbės ženklu „Už nuopelnus Sidabravo seniūnijai“.

„Mane džiugina, kad mūsų žmonės yra geri, jautrūs ir dvasingi. Esu labai dėkingas už sveikinimus, laiškus, už paprasčiausią „ačiū“, už ranka užrašytą atviruką, už vašeliu nunertą angelą, už stiprybės linkinčią žinutę, už tai kad dalinamės brangiausiu turtu – širdies šiluma.  Esu laimingas, nes mane supa labai daug gerų žmonių. Šv.Kalėdų ir Naujųjų metų proga visiems noriu palinkėti gerumo, artimųjų meilės, bendravimo džiaugsmo. Ačiū, kad esame kartu.“,- švenčių proga visiems palinkėjo V.Matuzas.

Komentuokite