Įspūdžiai iš sąskrydžio

Tikriausiai dar visi, kurie šį savaitgalį praleido Plungės rajone vykusiame mūsų partijos vasaros sąskrydyje dar gyvena maloniais įspūdžiais. Gamta nepagailėjo gero oro, o sąskrydžio dalyviai atsivežė tiek geros nuotaikos, kad visi jautėmės kaip vienos didelės darnios ir draugiškos šeimos nariais.

Didžiuojuosi mūsų skyriaus stovyklaviete. Šiais metais ji buvo ypatingai jauki, stilingai apipavidalinta ir traukte traukė svečius. Ačiū visiems mūsų skyriaus nariams, jų šeimoms, draugams, prisidėjusiems savo darbu, idėjomis, patarimais prie puikios aplinkos kūrimo. Dar kartą įsitikinau – visi mūsų skyriaus žmonės – nuostabūs: linksminomės, šokome, dainavome iš visos širdies. Net neabejoju – buvome viena iš linksmiausių kompanijų, nes praeiti pro mūsų stovyklavietę į ją neužsukus – praktiškai nebuvo įmanomaJ Ir labai tuo džiaugiuosi. Širdį glosto, kad konservatorių himnų vadinamą  dainą „Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos“ per sąskrydžio atidarymą buvo patikėta būtent mūsų skyriui. Tiesa, sportinėse rungtyse šiek tiek nusileidome kolegoms iš kitų skyrių, tačiau trečioji vieta kvadrato varžybose ir antroji – šachmatų – šaunūs pasiekimai. Sveikinu laimėtojus ir dėkoju visiems sportininkams, gynusiems varžybose mūsų skyriaus garbę.

Ypatingai nuoširdus ačiū visiems skyriaus nariams už siurprizą – nuostabią mano gimtadienio šventę. Tortas buvo fantastiškasJ Bet svarbiausia – tokio būrio svečių per gimtadienį jau seniai neturėjau. Ačiū visiems už sveikinimus.

Manau, kad už tai, kad visas tris sąskrydžio dienas praleidome labai puikiai, pabuvome, pabendravome, dar geriau pažinome vieni kitus, turėtume padėkoti mūsų skyriaus vicepirmininkui Viktorui Trofimovui. Jis ėmėsi iniciatyvos ir tikrai sunkaus darbo – tvarkyti organizacinius rūpesčius. Viktoras subūrė apie save aktyviausius skyriaus narius, užkrėtė juos savo energija, optimizmu. Visi dalyvavusieji sąskrydyje tikriausiai man pritartų – prie bendro stalo jautėmės jaukiai, kalbėjomės nuoširdžiai, kaip ir dera seniems geriems bičiuliams. Per sąskrydį pastebėjau dar vieną svarbų dalyką – yra ryšys tarp vyresnės ir jaunosios kartos politikų, turime žmonių, kurie gali tapti lyderiais ir sėkmingai tęsti pradėtus darbus.

Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę pabūti su jumis visais ir pasidalinti nuoširdumu, viltimi, stiprybe. Linkiu geros vasaros. Nepamirškite, kad rupjūčio 27-ąją renkamės į mūsų skyriaus vasaros sąskrydįJ

Nuotraukas iš sąskrydžio rasite www.facebook.com – Vitas Matuzas ir – šio puslapio galerijoje.

Komentuokite