Kviečiu į savo atnaujintus virtualius namus

Pasibaigus plenarinei sesijai Seime suradau laiko ne mažiau svarbiam, bet dėl didelio užimtumo vis atidėliotam darbui užbaigti. Nuolat skaičiusieji mano internetinį dienoraštį, tikriausiai jau pastebėjo, kad www.matuzas.lt pasikeitė.

Visus – ištikimus mano dienoraščio skaitytojus, kolegas, žurnalistus, smalsuolius malonu pakviesti į atnaujintą ir pasikeitusį www.matuzas.lt. Permainų poreikį padiktavo noras, kad užsukusieji į svetainę rastų daugiau informacijos apie mano darbą Seime, politinę veiklą, laisvalaikį. Norėjau, kad www.matuzas.lt taptų ne tik virtualia mano minčių klaupykla. Ne mažiau svarbu, kaip mano mintis, darbus vertina kiti, tad svetainėje rasite ir mano veiklos atspindžius žiniasklaidoje. Tiek rinkėjams, tiek žiniasklaidos atstovams atnaujintoje interneto svetainėje skelbsiu aktualią naujausią informaciją iš Seimo plenarinių, komitetų, komisijų, kurių veikloje dalyvauju, posėdžių, renginių, susitikimų. Čia rasite mano pasisakymų stenogramas, garso įrašus, pranešimus spaudai, darbotvarkes.

Turiu svajonę, kad www.matuzas.lt taptų virtualiu diskusijų klubu,  skubiąja pagalba ieškantiems informacijos, ar patarimo. Manau, kad  šis pasikeitimas – ne paskutinis, nes galimybės efektyviau išnaudoti informacines technologijas tikrai neišsemtos. Laukiu Jūsų patarimų, pastabų, komentarų,  idėjų,  pasiūlymų. Užsukite ir išsakykite savo nuomonę – kaip vertinate svetainės pasikeitimus, ko pasigendate.

Tikiuosi, kad mano virtualiuose namuose virs gyvenimas, netrūks svečių. Visada Jūsų laukiu www.matuzas.lt.

Pagarbiai,

 Jūsų Vitas Matuzas

Komentuokite