Mieli panevėžiečiai ir miesto svečiai,

Nuoširdžiai sveikinu Panevėžio 507-ojo gimtadienio proga. Didžiausias mūsų miesto turtas – jį mylintys žmonės. Kiekvienas prisideda prie miesto klestėjimo nuoširdžiai dirbdamas, augindamas vaikus, gražindami aplinką, kurdamas eiles, tapydamas paveikslus ar  gerai mokydamasis. Jūsų darbštumo, kūrybiškumo, originalių idėjų dėka Panevėžys yra ir bus vis gražesnis, ekonomiškai  stipresnis,  jaukesnis čia gyvenantiesiems bei atvykstantiems į svečius.

Per savo gyvavimo istoriją miestas išgyveno ir gerus, ir blogus laikus, tačiau net ir didžiausius sunkmečius įveikė begalinis panevėžiečių atsidavimas savo miestui, nuoširdus troškimas Panevėžį matyti stipriu Aukštaitijos ekonomikos, kultūros, švietimo lyderiu.

Linkiu išlikti savo miesto patriotais, puoselėti ir saugoti tai kas sukurta,  garsinti Panevėžį savo pasiekimais versle, moksle, mene, sporte bei kultūroje. Visiems panevėžiečiams  linkiu  vienybės ir susiklausymo sprendžiant aktualias miesto problemas, gebėjimo džiaugtis Jūsų pačių rankomis miesto labui nuveiktais darbais, neprarasti optimizmo ir noro kartu kurti savo mylimo miesto ateitį.

Vitas Matuzas

Lietuvos Respublikos Seimo narys

TS-LKD Panevėžio skyriaus pirmininkas

Komentuokite