Panevėžiečiams – nuoširdi padėkos šventė

Sugrįžtama prie tradicinių vertybių

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Panevėžio miesto skyriaus pirmininko, Seimo nario Vito Matuzo idėja – padėkoti skyriaus nariams, aktyviu darbu prisidėjusiems prie pergalės rinkimuose į savivaldą, virto gražia švente miestui ir jo žmonėms. Renginio pavadinimas „Ačiū, kad esame kartu“ – ne vien skambūs žodžiai. Miesto Bendruomenių rūmuose, vienoje iš didžiausių  miesto salių, vos sutilpo norintieji pasidžiaugti TS-LKD Panevėžio miesto skyriaus sėkme per rinkimus į Panevėžio miesto savivaldybę.

Vakarą vedusi  poetė Elvyra Pažemeckaitė pabrėžė, kad palaikantieji Tėvynės sąjungą – Lietuvos krikščionis demokratus ne tik išsako požiūrį į asmenybes, kurios atstovauja šią politinę jėgą. „Žmonės, palaikydami TS-LKD, pasisako už vertybes, kurias puoselėjo ir iš kartos į kartą nešė mūsų tėvai ir seneliai. Tvirta darni šeima, garbė, sąžinė, meilė gimtajam kraštui ir jo žmonėms – svarbiausi dalykai, kurių nepamiršti ragina TS-LKD. Džiaugiuosi, kad vis daugiau žmonių tai supranta, vertina ir brangina. Čia susirinkusiems ne tas pats – kaip gyvensime rytoj, ką brangins ir saugos mūsų vaikai ir vaikaičiai“,- sakė E.Pažemeckaitė.

Sėkmė – bendro darbo rezultatas

TS-LKD Panevėžio miesto skyriaus pirmininkas V.Matuzas nuoširdžiai padėkojo visiems, kurie savo darbu, idėjomis, mintimis prisidėjo prie TS-LKD Panevėžio miesto skyriaus sėkmės per savivaldos rinkimus.

„Sulaukėme didžiausio rinkėjų pasitikėjimo. Laimėti 9 mandatai – jūsų, mieli panevėžiečiai, valios išraiška. Jei žvelgti atgal – panevėžiečių pasitikėjimas mūsų partija – stabilus ir nuoseklus. Daug metų Jūs būtent mums dovanojate vertingiausią dovaną – savo pasitikėjimą. Reta politinė jėga gali pasigirti tokiu ilgalaikiu, stabiliu žmonių palaikymu. Už jį atsidėkojame ir atsidėkosime nuoširdžiu darbu“,- sakė V.Matuzas. Jis teigė, kad Panevėžio miesto tarybos narių mandatus laimėję skyriaus nariai stengsis pateisinti rinkėjų lūkesčius. Pirmininko nuomone – sėkmė – sąrašo lyderio Vitalijaus Satkevičiaus, rinkimų štabo vadovo Viktoro Trofimovo, visos komandos, ir tvirto rinkėjų  palaikymo rezultatas. Pasak skyriaus vadovo, dar anksti kalbėti apie tai – kad jau viskas aišku dėl miestą valdančios koalicijos. „Vyksta pokalbiai, derybos. Kaip ir visi čia susirinkusieji, taip ir aš tikiuosi geriausių sprendimų, o mero poste matau puikų žmogų – Vitalijų Satkevičių“,- sakė V.Matuzas.

V.Matuzas įteikė padėkas aktyviausiems ir bene labiausiai prie rinkimų sėkmės prisidėjusiems skyriaus nariams bei padėkojo nevyriausybinėms organizacijoms, profesinių sąjungų atstovams už nuolatinį bendradarbiavimą sprendžiant miesto problemas.

Susirinkusius pasveikino Seimo narys Julius Dautartas. Jis palinkėjo puoselėti bendruomeniškumą, kiekvienam iš mūsų jaustis svarbia miesto bendruomenės dalimi. TS-LKD Panevėžio miesto skyriaus sąrašo lyderio, mero Vitalijaus Satkevičiaus sveikinimus renginio dalyviams perdavė TS-LKD atstovė savivaldybių rinkimuose Vida Pučkienė.

Panevėžio krašto asociacijos „Artritas“ vadovė Birutė Vanagienė pavasario gėles ir padėkos žodžius skyrė skyriaus pirmininkui V.Matuzui:“Nežinau nei vieno kito tokio žmogaus, kuris taip tesėtų duotus pažadus kaip tai daro Vitas Matuzas. Džiaugiamės, kad jis yra su mumis ir nuoširdžiai dirba dėl mūsų. Sėkmės ir sveikatos“.

Padėkos – pilietiškiausiems moksleiviams

Renginio metu buvo pagerbti jau tradiciniu tapusio TS- LKD Panevėžio miesto skyriaus organizuojamo konkurso „Pilietiškiausia klasė“, skirto Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, dalyviai. Šiais metais aktyvumu nustebino „Verdenės“ pagrindinės bei „Vilties“ vidurinės mokyklų moksleiviai. V.Matuzas dalyviams įteikė padėkos raštus. Pilietiški moksleiviai ir jiems talkinantys mokytojai apdovanoti  į naująją miesto tarybą išrinktų TS-LKD narių – mero V.Satkevičiaus ir miesto administracijos direktorės pavaduotojos Audronės Grainienės įsteigtais prizais. Seimo nariai V.Matuzas ir J.Dautartas konkurso dalyvius pakvies apsilankyti Seime.

Daug nuveiksime – būdami kartu

E.Pažemeckaitė susirinkusiuosius pakvietė į kitą -  ne mažiau nuoširdžią renginio dalį: „Simboliška, kad mums šiandien dainuos nuoširdūs žmonės, tvirta, darni šeima tiek scenoje, tiek gyvenime – Liveta ir Petras Kazlauskai“. Uždainavus „Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos“,- salėje esantys žiūrovai tapo darniu gausiu choru ir nuoširdžiai traukė visiems žinomą dainą.

Dainininkė L.Kazlauskienė po renginio sakė, kad tokia šventė – puikus bendruomenės sutelkimo pavyzdys. „Esate šaunuoliai, panevėžiečiams tikrai pasisekė, būtų gražu, kad iš jūsų bendravimo su žmonėmis pasimokytų visos politinės partijos“, – įspūdžiais apie renginį dalijosi L.Kazlauskienė.

Skyriaus pirmininkas V.Matuzas mano, kad  panašių skyriaus renginių tik daugės:.“Ne žodžiais turime būti kartu. Šis renginys – tikrai ne vienintelis. Mūsų tikslas, kad kuo daugiau panevėžiečių mus geriau pažintų ir suprastų – kiek daug galime nuveikti būdami kartu“

Komentuokite