Panevėžio moksleivių namų bendruomenei – V.Matuzo sveikinimai

Daina, šokiu, muzikos garsais ir vaikų kūrybiniais darbais buvo paminėtas Panevėžio moksleivių namų veiklos 20-metis. Penktadienį Panevėžio bendruomenių rūmuose susirinkusiems svečiams ir artimiesiems Moksleivių namų auklėtiniai dovanojo šiltą ir gražų renginį.

„Apie neformaliojo ugdymo pedagogų darbo prasmę ir svarbą geriausiai kalbėjo scenoje pasirodžiusių vaikų spindinčios akys, iš jaudulio smarkiau plazdančios širdutės, o svarbiausia – švytintys veidai.

Nėra kilnesnio ir atsakingesnio darbo kaip jaunosios kartos ugdymas. Galimybė šokti, piešti, dainuoti, groti, sportuoti ir užsiimti kita veikla ugdo jauną, gabų, atsakingą ir talentingą žmogų.

Džiaugiuosi, kad esate ir dėkoju Jums už sunkų ir kruopštų darbą. Už galimybę Panevėžio vaikams realizuoti save, atrasti pomėgius, turiningai praleisti laisvalaikį.

Ugdykite ir auginkite tuos, kurie ateityje kurs mūsų Lietuvą,“ – tokius sveikinimo žodžius visai Panevėžio moksleivių namų bendruomenei perdavė buvęs Panevėžio miesto meras, Seimo narys Vitas Matuzas.

Moksleivius, pedagogus ir visą Moksleivių namų bendruomenę pasveikino ir Seimo narys J.Dautartas, Panevėžio miesto meras Vitalijus Satkevičius.

Panevėžio moksleivių namų direktorė Raminta Juzėnienė sakė, kad šis jubiliejus tik nedidelė stotelė. „Manau, kad mūsų kūrybišką bendruomenę ir toliau lydės sėkmė, nes siekiame būti patrauklūs vaikams ir jų tėveliams, priimame visus mums siunčiamus iššūkius ir trokštame būti atviri Panevėžio miesto visuomenei,“ – sakė R.Juzėnienė.

Daugiau nuotraukų:  http://www.facebook.com/media/set/?set=a.331824693553461.70630.124117187657547&type=1

Komentuokite