Parlamentarai V.Matuzas ir P.Luomanas susitiko su Panevėžio vadovais

Šiandien Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pavaduotojas Vitas Matuzas ir parlamentaras Petras Luomanas Panevėžio savivaldybėje susitiko su miesto meru Vitalijumi Satkevičiumi bei savivaldybės administracijos direktore Kristina Vareikiene.

Parlamentarai pasveikino miesto vadovus artėjančių Naujųjų metų proga. „Linkiu  surasti ryžto ir drąsos pradėtiems darbams užbaigti ir susitelkus realizuoti naujas idėjas“,- palinkėjo V.Matuzas.

Seimo nariai domėjosi kaip sekasi naujajai valdančiajai daugumai įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. V.Satkevičius ir K.Vareikienė svečiams papasakojo apie vykdomus investicinius projektus ir tarėsi dėl naujų projektų įgyvendinimo perspektyvų.

„Esu įsitikinęs, kad stipri valdančioji  dauguma racionaliai ir efektyviai dirbs panevėžiečių labui“,- pabrėžė V.Satkevičius.

Administracijos direktorė pasidžiaugė, kad sėkmingai vyksta K.Paltaroko gimnazijos renovacijos projektas, o savo eilės laukia miesto „Vyturio“ ir „Ąžuolo“ mokyklų atnaujinimo darbai, bus tęsiama žvyruotų gatvių asfaltavimo programa , daug dėmesio skiriama naujų investicinių projektų rengimui.

V.Matuzo ir P.Luomano nuomone, tokie susitikimai prisideda prie efektyvesnio miesto problemų sprendimo. „Nesame abejingi stebėtojai, palaikome miesto valdžios siekius kuo greičiau išvesti Panevėžį iš ekonominio sąstingio“,- sakė parlamentarai.

Seimo narys V.Matuzas Panevėžio mero pareigas ėjo beveik tris kadencijas. P.Luomanas ilgus metus dirbo miesto vicemeru.

Komentuokite