Parlamentaras V.Matuzas išbandė naująją futbolo stadiono dangą

Nepaisant žvarbaus oro, gruodžio 10-ąją Panevėžyje drąsiai galima pavadinti išskirtine diena futbolininkams ir futbolo aistruoliams. Panevėžio futbolo akademija visus pakvietė į šventę – dirbtinės futbolo dangos stadiono atidarymą. Pasveikinti Panevėžio futbolininkų atvyko Lietuvos Respublikos Seimo narys Vitas Matuzas, Lietuvos futbolo  federacijos, Panevėžio miesto savivaldybės vadovai.„Simboliška, kad dirbtinės dangos stadiono  atidarymas vyksta šiandien, kai pasaulyje minima Futbolo diena. Sveikinu su švente visus futbolininkus ir futbolo sirgalius.Neabejoju, kad dabar, kai yra puiki stadiono danga – pergalių bus dar daugiau“ – į susirinkusiuosius kreipėsi V.Matuzas.

Panevėžio futbolo akademijos vadovas  D.Butkus pasidžiaugė, kad nepaisant sunkmečio, Lietuvos futbolo federacija, Panevėžio miesto savivaldybė  futbolininkams įteikė puikią dovaną. „Dirbtinė futbolo stadiono danga buvo ilgai laukta ir labai reikalinga. Dėkoju visiems, kurie tai suprato ir prisidėjo prie projekto įgyvendinimo“,- dėkojo D.Butkus.

Perkirpti simbolinę stadiono atidarymo juostelę buvo pakviesti svečiai, tačiau Seimo narys V.Matuzas pasiūlė šią ceremoniją atlikti tikriesiems stadiono šeimininkams – Panevėžio futbolo akademijos auklėtiniams. Ir svečiai, ir jaunieji futbolininkai išbandė naująją futbolo stadiono dangą.  V.Matuzas tikino, kad žaisti futbolą tokiame stadione – vienas malonumas net ir spaudžiant šaltukui.

Jis visus pakvietė į  tradicinį gruodžio 16, 17, 18 dienomis Panevėžyje vyksiantį Vito Matuzo taurės salės futbolo turnyrą. Turnyrą parlamentaras organizuoja jau dvyliktus metus. Šių metų turnyre ketina dalyvauti rekordinis dalyvių skaičius – net 52  futbolo komandos iš Panevėžio, Pasvalio, Biržų ir kitų miestų ir miestelių.

Komentuokite