Prieškalėdinė kraštiečių staigmena – Gerumo angelas

Lietuvos Respublikos Seimo narys Vitas Matuzas  dalyvavo  Sidabravo seniūnijoje, Radviliškio r. vykusioje tradicinėje Gerumo dienoje

Per Gerumo dieną  sidabraviškiai pagerbia savo krašto žmones, kurie be raginimo, gera valia su stokojančiaisiais dalijasi ne tik duona, bet ir širdies šiluma.

Keletą mėnesių seniūnijos bendruomenė rinko verčiausius padėkos  už gerus darbus ir Gerumo dienos proga jiems įteikė Gerumo angelo statulėles. Vienas iš šešiolikos Gerumo angelų nusileido į Seimo nario Vito Matuzo rankas. Gerumo angelas parlamentarui įteiktas už pagalbą Sidabravo krašto žmonėms.

„Didžiulė staigmena, kurios nesitikėjau. Sujaudino kraštiečių įvertinimas. Dėkoju už pagarbą ir tikėjimą manimi. Gerumo angelą priimu kaip įpareigojimą būti  dar arčiau savo krašto žmonių ir padėti jiems kiek leidžia mano galimybės. “,- sakė V.Matuzas.

Paklaustas, kodėl Gerumo angelą sidabraviškiai nusprendė įteikti V.Matuzui, Sidabravo seniūnas Vidmantas Blužas atsakė: „Vito Matuzo ryšys su gimtine – ne dirbtinis. Jis – mūsų bendruomenės narys. Žmonės tai mato ir vertina. 2009-aisiais sidabraviškiai išrinko V.Matuzą tūkstantmečio žmogumi, o šiais metais bendruomenės valia jam įteikėme Gerumo angelą. Vitas ne tik dalyvauja įvairiuose kraštiečių susibūrimuose. Jis kiekvieną pavasarį į Beinoravą sukviečia šimtus bėgimo entuziastų. V.Matuzo bėgimas tapo švente kelių rajonų sportininkams ir mūsų bendruomenei“.

Gerumo dienos dalyviai 10 daugiavaikių šeimų surengė Kalėdų eglutės šventę ir įžiebė pagrindinę Sidabravo seniūnijos Kalėdų eglę.

Gerumu ir nuoširdumu alsuojančioje jaukioje  šventėje dalyvavo  ir Jo Ekscelencija Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis,  kunigas Ričardas Doveika,  Radviliškio rajono meras Antanas Čepononis,  prie sidabraviškių gerovės malda, geru žodžiu ir gerais darbais prisidėję dvasininkai, verslininkai, valdžios atstovai.

Komentuokite