Profesinės sąjungos renkasi konkretumą kuriant Panevėžio ateitį

Vasario 18 d. Tėvynės-Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatai į Panevėžio miesto tarybą susitiko su Lietuvos darbo federacijos  (LDF) pirmininku Vydu Puskepaliu, Federacijos Panevėžio skyriaus pirmininke Jelena Soms ir kitais LDF atstovais Panevėžyje. Panevėžio meras ir TS-LKD rinkimų sąrašo lyderis Vitalijus Satkevičius pristatė partijos programą ir pabrėžė svarbų profesinių sąjungų vaidmenį siekiant konstruktyvaus dialogo su miesto bendruomene.

LDF pirmininkas V.Puskepalis tvirtino, kad jo atstovaujama profesinė sąjunga  pasisako už socialinę partnerystę. „LDF yra pasirašiusi Nacionalinį susitarimą, kurio vienas iš prioritetinių punktų – socialinės partnerystės skatinimas. Džiugu, kad TS-LKD laikosi duoto žodžio ir susitikimai su jūsų partijų nariais vyksta visoje Lietuvoje. Aptariame visiems opias problemas ir kartu ieškome jų sprendimo būdų“, – sakę V.Puskepalis.

LDF Panevėžio skyriaus pirmininkė J.Soms išsakė profesinių sąjungų lūkesčius, susijusius su savivaldos rinkimais. Pirmininkė akcentavo, kad tikimasi konkrečių investicijų pritraukimo planų bei realiai įgyvendinamų verslo pritraukimo ir skatinimo priemonių. Profsąjungų atstovai pasigenda ir aktyvesnio, nuoseklesnio dialogo su savivaldybe bei kitomis valstybės institucijomis.

Susitikime buvo paliesti ir kiti ne mažiau aktualūs klausimai, kurių sprendimais, pasak profesinių sąjungų atstovų,  turėtų būti suinteresuota miesto valdžia.

Susitikimo metu pasisakę TS-LKD kandidatai į Panevėžio miesto tarybą – Viktoras Trofimovas, Vidmantas Baltramiejūnas, Juozas Brazauskas, Marija Danutė Kažukauskienė ir Rasa Šošič pabrėžė partijos kandidatų tikslą  nuosekliai, kryptingai ir efektyviai plėtoti miesto ekonomiką, kultūrą, vykdyti socialiai subalansuotą socialinę politiką.

„Mūsų komanda turi ne tik gerovės viziją. Mes esame pasirengę daug ir nuoširdžiai dirbti, kad vizija virstų realiais darbais. Dirbti visada lengviau, kai jaučiamas žmonių palaikymas. Tai, kad esate čia ir kad kartu tariamės – kaip pasiekti, kad mūsų mieste būtų gera gyventi – labai svarbu“,- sakė V.Trofimovas. Susitikimo dalyviai pritarė idėjai  rengti tradicinius susitikimus, kurių metu būtų aptariamos ir sprendžiamos Panevėžiui aktualios problemos.

Susitikimas įvyko TS-LKD Panevėžio miesto skyriaus pirmininko, Seimo nario Vito  Matuzo iniciatyva. Parlamentaras jau ne vienerius metus Panevėžio krašto profesinių sąjungų atstovus kviečia  į tradicinius dalykinius pusryčius, kurių metu profesinių sąjungų nariai turi galimybę tiesiogiai išgirsti apie Seimo nario nuveiktus darbus, išsakyti savo pasiūlymus ir problemas.

Komentuokite