Šaulių 5-osios rinktinės mišraus choro “Aukštaitis” 20-metis

„Tegul daina ir muzika Jus lydi dar ilgą gyvenimo kelią. Sveikatos, stiprybės, kūrybinės sėkmės ir skambių dainų,“ – Panevėžio apskrities šaulių V-osios rinktinės mišriam chorui „Aukštaitis“ linkėjo Seimo narys Vitas Matuzas. Kūrybinės veiklos dvidešimtmetį švenčiančiam chorui  jis perdavė ir nuoširdžiausius Krašto apsaugos ministrės Rasos Juknevičienės sveikinimus bei linkėjimus dainomis šlovinti Lietuvą, savo gimtąją šalį.

Panevėžio apskrities šaulių V-osios rinktinės mišrus choras „Aukštaitis“ nuolatinis dainų švenčių, šaulių renginių, tremtinių ir politinių kalinių sąskrydžių, miesto ir valstybinių švenčių dalyvis. Jame dainuojantys 26 choristai – dideli entuziastai, mylintys Lietuvą ir dainą.

Dar daug ilgų gyvenimo metų, skambių dainų chorui linkėjo Panevėžio vyskupas Jonas Kauneckas, miesto meras Vitalijus Satkevičius ir visi susirinkusieji į šventinį koncertą. O Seimo narys Vitas Matuzas siūlė gerąją ilgamečio darbo patirtį ir meilę skambiai lietuviškai dainai perduoti jaunajai kartai. Todėl vylėsi, kad kitame kūrybinės veiklos minėjime „Aukštaitį“ sveikins ir „Aukštaitis jaunesnysis“.

Daugiau nuotraukų:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.319785374757393.68832.124117187657547&type=1

Komentuokite