Senjorai: „Didžiuojamės panevėžiečiais Seimo nariais“

Pirmadienį  vykusiame ataskaitiniame susirinkime pensininkų bendrija Panevėžio „Bočiai“ apžvelgė praėjusiais metais nuveiktus darbus. Susirinkime dalyvavo Seimo nariai Vitas Matuzas, Petras Luomanas, Julius Dautartas, Panevėžio meras.

Bendrijos pirmininkas  Kęstutis Šeškus džiaugėsi, kad metai Panevėžio „Bočiams“ buvo turiningi ir kupini prasmingos veiklos. Senjorai pabuvojo gražiausiose Lietuvos vietose, mokėsi, dalyvavo renginiuose, rūpinosi sergančiais savo nariais, bendrijos choras „Samanėlė“ daug koncertavo įvairiose šventėse.

K.Šeškus pabrėžė, kad už galimybę vykdyti turiningą veiklą bendrija bene labiausiai dėkinga Seimo nariui V.Matuzui. „Tai žmogus, kuris su mumis ir gerais, ir sunkiais laikais. Esame dėkingi V.Matuzui už pagalbą mūsų bendrijai, už nuolatinį dėmesį mūsų problemoms. Turėjome daug rūpesčių dėl patalpų ir daug buvo žadančių mums padėti, tačiau realios pagalbos sulaukėme tik iš V.Matuzo“,- gražių žodžių parlamentarui negailėjo K.Šeškus.

V.Matuzas susirinkimo dalyviams pasiūlė tylos minute pagerbti šeštadienį Amžinojo poilsio atgulusio poeto Justino Marcinkevičiaus atminimą ir Anapilin išėjusius bendrijos narius.

„Manau, kad nepamiršti tų, kurių jau nebėra čia, padeda ne akmeniniai paminklai. Kiekvienas iš mūsų, dar gyvi būdami, statome sau paminklą. Ir tai ne akmeninis antkapis. Tikriausias paminklas – žmonių atmintyje išliekantys geri darbai“, – sakė V.Matuzas.

Seimo narys teigė, kad jį džiugiai nustebino Panevėžio „Bočių“ nuveikti darbai ir intensyvus visuomeninis gyvenimas. „Jūs spėjate visur – keliaujate po Lietuvą,  dainuojate, jūs nepraleidžiate nei vieno svarbesnio renginio mieste. Ir toliau palaikysiu jūsų siekį aktyviai dalyvauti visuomeniniame gyvenime“,- senjorų bendruomenės aktyvumu džiaugėsi parlamentaras.  Jis Panevėžio „Bočiams“ palinkėjo sveikatos, energijos ir nuoširdaus bendravimo džiaugsmo.

Po susirinkimo visi klausėsi  bendrijos choro „Samanėlė“ koncerto, bendravo prie puodelio arbatos. Bendrijos pirmininką  K.Šeškų džiugina,  kad panevėžiečiai Seimo nariai palaiko ne formalų dialogą su Panevėžio senjorais. Pensininkai po oficialiosios renginio dalies su parlamentarais V.Matuzu, P.Luomanu ir J.Dautartu diskutavo apie politines aktualijas ir senjorams svarbias problemas. „Didžiuojamės savo Seimo nariais. Jie – atsakingi ir mūsų pasitikėjimo neišvaisto veltui. Balsavome teisingai“,- po susitikimo įspūdžiais dalijosi Panevėžio senjorai.

Parlamentaras V.Matuzas,  dar būdamas Panevėžio meru aktyviai palaikė Panevėžio Bočių bendrijos siekius tapti aktyvia miesto bendruomenės dalimi. Tradiciniais tapę susitikimai nenutrūko ir V.Matuzui tapus Seimo nariu.  „Mūsų pensininkai atidavė labai daug jėgų ir sveikatos kurdami geresnį gyvenimą savo vaikams ir anūkams. Visada ir palaikiau ir palaikysiu senjorų poreikį bendrauti, dalyvauti, kurti, plėsti akiratį. Tai – mažiausia, ką dėl jų galime padaryt“ – sakė V.Matuzas.

Panevėžio „Bočių“ bendrija vienija apie 600 pensininkų.

Komentuokite