Tėvo dienos popietė Panevėžio “Cido” arenoje

Šiandien į Panevėžį suvažiavo Pensininkų sąjungos “Bočiai|” meno kolektyvai ir nuoširdžiai, su skambia daina paminėjo Tėvo dieną. Neabejoju, kad šis renginys, globojamas J.E. vyskupo J.Kaunecko taps gražia tradicija, vienijančią visus, kam brangios šeimos vertybės.

Pirmąjį birželio sekmadienį minima Tėvo diena. Šiais metais Panevėžyje šventę miesto žmonėms ir svečiams iš visos Lietuvos organizavo pensininkų draugija „Panevėžio bočiai“.

„Cido“ arenoje vyko popietė su Lietuvos bočiais, skirta Tėvo dienai paminėti.

„Motinos dieną įprasta švęsti, tačiau ir tėvo vaidmuo ne mažiau svarbus,“ – pradėdamas Tėvo dienai skirtą renginį sakė Lietuvos pensininkų sąjungos pirmininkas, socialinių mokslų daktaras Petras Ruzgus.

Kartu su senjorais tądien šventė ir Seimo nariai: Vitas Matuzas, Julius Dautartas, Petras Luomanas, miesto meras Vitalijus Satkevičius.

„Dėkoju „Panevėžio bočiams“ į vieną gražiausių Lietuvos miestų – miestą Panevėžį sukvietusiems didžiulį būrį svečių iš visos Lietuvos. Noriu pasveikinti visus pirmiausia su Sąjūdžio diena ir palinkėti visiems mums vienybės ir to, ko šitiek metų siekiam. Noriu padėkoti jums, senjorai, už supratimą ir palaikymą kai buvo sprendžiami Lietuvos ateities klausimai, kai krizės akivaizdoje buvo svarbu aukoti asmeninę gerovę dėl visos šalies. Ir, žinoma, sveikinu visus Lietuvos tėvus. Pagerbkim savo tėvus, dvasios tėvus, krikštatėvius, išreikškim jiems padėką ir pagarbą. Juk kuo daugiau gerų žodžių, tuo daugiau gėrio Lietuvoje,“ – šventės svečiams ir dalyviams sakė buvęs Panevėžio miesto meras Vitas Matuzas.

15 bočių kolektyvų iš visos Lietuvos, pučiamųjų orkestro „Panevėžio garsas“ ir chorų bendras projektas – tai didžiulis renginys ir šventė žiūrovams, bei didelis iššūkis organizatoriams. Todėl visi svečiai ir dalyviai lenkė galvas „Panevėžio bočių“ pirmininkui Kęstučiui Šeškui,   pavaduotojai Aldonai Paulavičienei, bei kitiems mūsų miesto senjorams Tėvo dieną įprasminusiems daina, šokiu, gera nuotaika ir buvimu kartu.

Daugiau nuotraukų:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.340896105979653.72120.124117187657547&type=1

Komentuokite