TS-LKD Panevėžio apskrities skyriai aptarė pasirengimą rinkimams į savivaldą

Pirmadienį Panevėžio rajone posėdžiavusi Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Panevėžio apskrities koordinacinė taryba aptarė Panevėžio apskrities TS-LKD skyrių pasirengimą 2011-ųjų metų savivaldybių rinkimams, sprendė kaip efektyviau koordinuoti skyrių veiksmus rinkiminės kampanijos metu, diskutavo apie politines aktualijas.

Panevėžio apskrities TS-LKD skyrių vadovai posėdžio dalyviams pristatė skyrių pasirengimo savivaldos rinkimams koncepcijas, pasakojo apie šioje srityje jau nuveiktus, bei planuojamus padaryti darbus.

TS-LKD skyrių kandidatų į savivaldybių rinkimus sąrašai baigiami formuoti. Juose figūruoja išsilavinę, miesto ir kaimo bendruomenių gerbiami ir už konkrečius darbus žmonių vertinami kandidatai. Skyrių pirmininkai džiaugėsi, kad partijos gretas papildė jauni, energingi ir išsilavinę žmonės: ūkininkai, inteligentijos atstovai.

Koordinacinės tarybos pirmininkas, Lietuvos Respublikos Seimo narys, TS-LKD Panevėžio miesto skyriaus pirmininkas  bei TS-LKD rinkimų štabo narys Vitas Matuzas pabrėžė, kad labai svarbu partijos skyriams konsoliduoti savo veiklą, dalintis patirtimi ir idėjomis siekiant geriausio rezultato per savivaldos rinkimus. „Rinkiminė kampanija turėtų būti sąžininga, garbinga,  etiška, konkreti ir dalykiška. Žmonių pasitikėjimas pelnomas ne populistiniais lozungais, o konkrečiais darbais, pagarba kiekvienam ir savitarpio supratimu. Turime ne tik girdėti žmonių lūkesčius, bet ir sugebėti kartu išspręsti aktualias problemas“,- sakė V.Matuzas.

Posėdžio dalyviai diskutavo ir teikė pasiūlymus dėl rinkiminių programų koncepcijos.

TS-LKD Prezidiumo narys, parlamentaras Antanas Matulas susirinkusiuosius supažindino su  naujienomis iš  TS-LKD Prezidiumo posėdžių. Seimo nariai V.Matuzas, A.Matulas, P.Luomanas, Julius Dautartas ir Algis Kazulėnas koordinacinės tarybos nariams pasakojo apie  TS-LKD frakcijos Seime veiklą, aptarė politines aktualijas ir prioritetinius  frakcijos uždavinius prasidėjusioje Seimo plenarinėje sesijoje.

TS-LKD apskrities koordinacinė taryba yra TS-LKD Vykdomo sekretoriaus įregistruotas nuolatinis organas skyrių, esančių apskrities teritorijoje koordinuoti. Tarybą sudaro po du atstovus iš kiekvieno TS-LKD apskrities skyriaus, rajonų merai, administracijos direktoriai TS-LKD nariai, TS-LKD frakcijų savivaldybėse seniūnai, skyrių sueigų atstovai.

Komentuokite