TS-LKD Panevėžio miesto skyriaus nariai: betarpiškas bendravimas mums labai svarbus

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų  Panevėžio  miesto skyriaus nariai sekmadienį rinkosi į popietę pabūti drauge, pabendrauti, pasveikinti varduvininkus ir aptarti skyriaus reikalus.

Pasak susitikimo inociatorės, laikinai einančios skyriaus pirmininko pareigas, I ir II grupių seniūnės Romaldos Šerplienės, bendrystės jausmas labai svarbus, todėl sustikimus, sveikinimus vardadienio proga stengiamasi organizuoti kaip galima dažniau. „Paskendę kasdieniuose darbuose dažnai neberandame laiko pabūti kartu, pasidalinti mintimis ir idėjomis, atitolstame vieni nuo kitų, todėl kalbėtis, diskutuoti, aptarti miesto ir šalies įvykius savame rate norisi ir reikia,“ – sakė l.e. skyriaus pirmininko pareigas R. Šerplienė.

Pasibūti su bendraminčiais atėję panevėžiečiai Seimo nariai Vitas Matuzas ir Julius Dautartas apžvelgė šalies įvykius ir aktualijas, atsakė į skyriaus narius dominančius klausimus.

Vitas Matuzas visus pakvietė dalyvauti jau tradiciniu tapusiame dviračių žygyje „Suk į dešinę“, kuris šiais metais vyks liepos 21- 29 dienomis.  Dviračių žygio dalyviai šiemet aplankys ir Panevėžį, todėl V.Matuzas ragino palaikyti partijos kolegas ir bent per Panevėžį  dviračius minti drauge. Tiesiog ateiti pabendrauti ir pabūti su bičiuliais ir dviračių entuziastais.

J.Dautartas vasarą linkėjo neužmiršti skaitymo malonumo, o rugpjūtį aplankyti sostinėje vyksiančią Knygų mugę.

Popietėje aptarti ir šiuo metu partijos skyriui svarbūs klausimai: TS-LKD daugiamandatėje apygardoje iškeltų kandidatų sąrašo reitingavimo tvarka, artėjantis skyriaus Tarybos posėdis,  pasirengimas partijos vasaros sąskrydžiui .

„Betarpiškas pabuvimas, svarbių ir aktualių klausimų aptarimas, valstybės politikos apžvalga mums, kaip partijos nariams, labai svarbi. Šiandien mūsuose egzistuoja ir daugiau problemų, neramina didžiulis teisėsaugos dėmesys žmogui, ilgą laiką puikiai vadovavusiam ne tik partijos skyriui, bet ir visam miestui. Gera išgirsti motyvuotus atsakymus, išklausyti ir atgauti pasitikėjimą,“ – prabėgus popietei sakė TS-LKD Panevėvėžio miesto skyriaus nariai.

Komentuokite