TS-LKD Panevėžio miesto skyrius švarino miesto parką

„Smagu, kad šiandien toks didelis būtys Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų Panevėžio miesto skyriaus narių atsiliepė į Prezidentės ir Seimo, akcijos sumanytojų ir entuziastų kvietimą dalyvauti švarinimo akcijoje „Darom 2012“. Dar smagiau, kad Panevėžio miesto kultūros parką tvarkė tiek daug jaunų žmonių. Būtų puiku, kad rūpintis gamta nereikėtų jokių akcijų ar progų, kad tą darytume nuolat,“ – po šeštadienį vykusios talkos kalbėjo Seimo narys, TS-LKD Panevėžio miesto skyriaus pirmininkas Vitas Matuzas.

Kartu su gamtai ir švarai neabejingais partijos bendražygiais kultūros ir poilsio parką tvarkė Seimo nariai Vitas Matuzas ir Petras Luomanas, Panevėžio miesto meras Vitalijus Satkevičius. Talininkai džiaugėsi, kad švarinimosi akcija įgavo pagreitį ir paskleidė švaros ir pagarbos gamtai ir sau idėją per visą Lietuvą bei pasaulį.

Surinkę šiukšles parke ir Nevėžio upės pakrantėse švarinimosi akcijos dalyviai susirinko talkos aptarti prie kareiviškos košės lėkštės. Neužmiršti ir Agentūros „SOS vaikai“ globotiniai. Panevėžio skyriaus Šeimos namams buvo nuvežta per 60 porcijų gardžios kareiviškos košės.

„Pabuvom kartu su TS-LKD Panevėžio  miesto skyriaus nariais, smagiai pabendravome su parką tvarkiusiais panevėžiečiais, užtraukėm lietuvišką dainą „Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos“ ir pasistiprinom kareiviška koše,“ – talką apžvelgė V.Matuzas.

Jo ir kitų TS-LKD frakcijos narių pateiktą rezoliuciją dėl Lietuvos švarinimo akcijos „Darom 2012“ praėjusią savaitę priėmė Seimas.

Daugiau nuotraukų:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.313953102007287.67789.124117187657547&type=1

Komentuokite