Turime skatinti modernesnę, gamtą tausojančią gamybą

Šiandien Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pavaduotojas Vitas Matuzas  Panevėžyje susitiko su  akcinės bendrovės “Warta Glass Panevėžys”  generaliniu direktoriumi  ir valdybos pirmininku Arturu Vožniaku (Artur Wozniak).

Stiklo fabriko vadovas A.Vožniakas  su Seimo nariu aptarė įmonės darbo perspektyvas ir jos modernizavimo galimybes.

V.Matuzas domėjosi kaip sekasi lenkų investuotojams Panevėžyje. “Labai gerai pamenu lenkų atėjimą į Panevėžio stiklo fabriką, investuotojų pirmuosius žingsnius. Kai dirbau Panevėžio meru dažnai bendravome ir kartu sprendėme iškylančias problemas. Tapus Seimo nariu tai, kuo gyvena Panevėžio verslas man rūpi tikrai ne mažiau”,- sakė parlamentaras.

“Dvylika metų  esame Panevėžyje. Galime pasidžiaugti, kad gamyba auga. Nenorime stovėti vietoje. Eiti į priekį skatina konkurencija, ir poreikis modernizuoti gamybos procesą. Tam reikalingos investicijos ir valdžios palaikymas.”, – apie Stiklo fabriko nūdieną ir ateitį parlamentarui pasakojo A.Vožniakas. Jis pabrėžė, kad investuotojų tikslas  – ne tik išsaugoti esamas, bet ir sukurti naujas darbo vietas.

V.Matuzas supažindino fabriko vadovą su galimybėmis, kurias investuotojams atveria Panevėžio pramonės parke steigiama laisvoji ekonominė zona. Per susitikimą prieita bendros pozicijos, kad gamybos proceso modernizavimas – svarbus, skatintinas ir būtinas žingsnis, nes naujausios technologijos padeda tausoti aplinką, didina įmonės konkurencingumą.

Komentuokite