V.Matuzas:“Panevėžys – už patirtį ir tęstinumą“

Rinkimuose į Panevėžio savivaldybės tarybą miesto žmonės labiausiai pasitikėjo Tėvynės Sąjunga – Lietuvos krikščionimis demokratais (TS-LKD)

Išankstiniais Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis Panevėžyje TS-LKD gavo 9 mandatus. TS-LKD Panevėžio miesto skyriaus pirmininkas, Seimo narys Vitas Matuzas  džiaugėsi rinkimų rezultatais. „Išlaikėme lyderių poziciją, miesto žmonės mumis tiki. Jie balsavo už patirtį, tęstinumą“, – sakė V.Matuzas. TS-LKD Panevėžio skyriaus pirmininkas nuoširdžiai padėkojo panevėžiečiams už išreikštą pasitikėjimą.

„Rinkėjų nesuviliojo populistinės deklaracijos. Žmonės puikiai mato – kas išties stengiasi ir dirba, o kas – tik politikuoja. Jie rinkosi konkretumą ir stabilumą. Rinkėjai įsitikino TS-LKD ir koalicijos partnerių gebėjimu nelengvu valstybei metu priimti finansų krizę stabilizuojančius sprendimus ir pasisakė už brandų ir atsakingą požiūrį į žmogų bei valstybę“, – teigė V.Matuzas.

Panevėžyje suskaičiavus visų apylinkių balsus pirmauja konservatoriai su 22,89 proc. balsų, jie gauna 9 mandatus iš 31. TS-LKD kandidatai Lietuvoje laimėjo 249 mandatus.

Komentuokite