V.Matuzas: „Bendruomenę sutelkia kilnūs tikslai“

Šiandien Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pavaduotojas Vitas Matuzas dalyvavo Panevėžio regiono asociacijos „Artritas“ respublikinėje konferencijoje. Sąnarių ligomis sergančius žmones vienijanti asociacija kasmet rengia konferencijas, kurių metu apžvelgiami asociacijos nuveikti darbai, susipažįstama su medicinos naujovėmis gydant sąnarių ligas.

V.Matuzas „Artrito“ bendruomenės nariams palinkėjo…kuo mažiau narių. „Puiku, kad turite galimybę pabūti kartu, pabendrauti. Puiku, kad esate susitelkę ir labai nuoširdžiai padedate vienas kitam nugalėti ligą. Norėčiau palinkėti kad asociacijos narių mažėtų, kad kuo daugiau žmonių pasveiktų“,- sakė V.Matuzas.

Gražus Seimo nario bendradarbiavimas su „Artrito“ asociacija trunka daugybę metų. Tiek būdamas Panevėžio mero, tiek tapęs parlamentaru V.Matuzas visokeriopai remia visuomeninių organizacijų veiklą. „Stengiuosi prisidėti sprendžiant visuomeninių organizacijų problemas. Manau, kad jos atlieka labai kilnų darbą – rūpinasi tais, kuriems sunkiausia ir tai daro be jokio atlygio. Turime gerbti ir palaikyti žmones, kurie savo gerumą dalija ligoniams, vienišiems ir negalintiems savimi pasirūpinti“,- teigė V.Matuzas. Jis negailėjo šiltų žodžių Panevėžio regiono asociacijos „Artritas“ vadovei Birutei Vanagienei, kuri savo entuziazmu užkrečia visą bendriją ir savo asmeniniu pavyzdžiu moko neįgaliuosius aktyviai  dalyvauti miesto bendruomenės gyvenime. V.Matuzas pažymėjo, kad jau daug metų laikosi tradicijos prisidėti prie asociacijos veiklos ne tik žodžiais. Linkėdamas gražių artėjančių šv.Kalėdų Seimo narys renginio dalyviams užsiminė, kad ir šiais metais „Artrito“ bendruomenę aplankys Kalėdų senis. „Matau didžiulį norą dirbti, pastangas padėti silpnesniam ir negaliu likti nuošalyje. Laikau pareiga padėti žmonėms, kurie stengiasi įveikti savo ligą. Iš jūsų galime pasimokyti atjautos ir nuoširdumo“,- sakė V.Mattuzas.

Asociacijos narius sveikino, sveikatos ir gyvenimo džiaugsmo linkėjo parlamentarai J.Dautartas, P.Luomanas, Panevėžio miesto  savivaldybės atstovai, ilgamečiai „Artrito“ bendruomenės rėmėjai, miesto visuomeneninių organizacijų atstovai.

Komentuokite