V.Matuzas: „Linkiu Panevėžiui būti lyderiu ir versle, ir kultūroje, ir sporte“

Šiandien Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pavaduotojas Vitas Matuzas dalyvavo parodos „EXPO Aukštaitija 2011” atidaryme ir konferencijoje “Profesinio rengimo patrauklumo verslui didinimas”. Tradicinė verslo ir amatų paroda bei konferencija vyksta Panevėžyje, „Cido“ sporto ir pramogų arenoje.

V.Matuzas parodos dalyviams ir lankytojams perdavė Seimo pirmininkės Irenos Degutienės sveikinimus. „ Tikiu ir linkiu, kad ši paroda pasitarnaus sėkmingai Lietuvos verslo plėtrai, taip pat, kad organizatorių entuziazmas neišblės šią parodą organizuojant ir ateityje“,- sakoma Seimo pirmininkės sveikinime.

„Džiaugiuosi, kad paroda išaugo ir tapo tarptautine, kad joje dalyvauja toks gausus būrys verslininkų ir amatininkų. Smagu, kad čia pristatomos regiono švietimo įstaigos. Išties turime kuo pasigirti ir kuo didžiuotis. Linkiu Panevėžiui ir mūsų krašto verslininkams išlikti lyderiais ir versle, ir kultūroje ir sporte“,- parodos dalyvius sveikino V.Matuzas.

Seimo narys aplankė parodos dalyvių stendus, bendravo su verslininkais, parodos lankytojais, o Panevėžio miesto savivaldybės stende pastebėjęs dviratį čia pat, „Cido“ arenoje jį išbandė. „Kitais metais šioje arenoje vyks Europos dviračių treko čempionatas. Manau, kad tokie renginiai naudingi mūsų verslui.“,- sakė V.Matuzas.

Parodoje ir konferencijoje dalyvavo parlamentarai Julius Dautartas, Petras Luomanas, Arūnė Stirblytė,  Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius, svečiai iš užsienio, Aukštaitijos savivaldybių vadovai.

Tarptautinę parodą „EXPO Aukštaitija“ jau šešioliktąjį kartą organizuoja Panevėžio pramonės, prekybos ir amatų rūmai.

Komentuokite