V.Matuzas jaunimą kviečia Valentino dieną švęsti kitaip

Kauno sporto arenoje vasario 14 d., 19 val. Kauno arkivyskupijos iniciatyva organizuojamas renginys jaunimui  „Meilė kuria šeimą“. Renginio globėjai -  Seimo pirmininkė  Irena Degutienė ir Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius.

„Žinau, kad į šį renginį planuoja vykti A.Lipniūno kultūros centro jaunimas, pakviečiau jame dalyvauti ir A.Bandzos kūdikių ir vaikų namų darbuotojus bei auklėtinius. Daliai norinčiųjų dalyvauti šventėje pavyko gauti transportą, tačiau jei atsirastų daugiau norinčiųjų  į ją vykti savo iniciatyva, mielai pasirūpinčiau kvietimais.“,- sakė Seimo narys V.Matuzas. Jis pabrėžė, kad jaunimui skirta šventė žada būti dvasinga, nuoširdi ir nė iš tolo neprimenanti jau visiems įprastos meilės dienos – Vasario 14-osios.

Pagrindine renginio tema pasisakys kunigas Paulius Vaineikis, savo mintimis apie meilę ir šeimą dalinsis legendinis krepšininkas Arvydas Sabonis, kiti garsūs Lietuvos žmonės. Renginio dalyviams koncertuos Edmundas Seilius, Kristina Zmailaitė, Linas Adomaitis, Burgundiškasis Kauno choras ir kiti atlikėjai.

„Norėčiau, kad renginyje dalyvautų kuo daugiau Panevėžio jaunimo. Tikiu, kad mūsų mieste labai daug jaunų žmonių, kuriems svarbios tradicinės šeimos vertybės“,- sakė parlamentaras.

Dėl kvietimų į renginį „Meilė kuria šeimą“ galite kreiptis iki vasario 3 dienos, 15 val. į Seimo nario V.Matuzo padėjėją Rasą Šošič tel. 8620 99058, el.p. [email protected]

Komentuokite