V.Matuzas: kuo daugiau Panevėžyje bendruomenių, tuo gražesnis miestas


Pirmąjį rugpjūčio sekmadienį Panevėžio Rožyno bendruomenė tradiciškai renkasi į popietę pabendrauti, pabūti drauge. Kaip sakė Rožyno bendruomenės pirmininkė Roma Šerplienė, bendrystės jausmas ir gera kaimynystė mus sustiprina ir suartina. „Kadaise šioje vietoje, kur mes susirinkę, buvo pelkynas. Keturi kaimynai nusausinom jį, sutvarkėm ir dabar turim kur sukviesti visą bendruomenę ir savo svečius. Gyvenam be tvorų, nes neturim ką slėpti vieni nuo kitų ir mums svarbu, kad tvoros neardytų mūsų bendrystės jausmo. Bėda ar džiaugsmas, kaimynas visada apie tai sužino pirmas ir ištiesia pagalbos ranką, todėl bendrauti, būti kartu labai svarbu“, – sakė bendruomenės pirmininkė.
Šįkart Rožyno kiemelyje susirinko Panevėžio miesto bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų nariai, pabūti drauge atvyko ir Seimo nariai: Vitas Matuzas, Julius Dautartas, Petras Luomanas, savivaldybės vadovai. Popietę su panevėžiečiais leido ir Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė.
Sveikindama visus susirinkusius ministrė linkėjo, puoselėti buvimo kartu jausmą ir neužmiršti apie jį rudenį, per vyksiančius rinkimus. Nes kartu pradėti darbai svarbūs kiekvienam ir visai Lietuvai, svarbūs siekiant tolesnės nepriklausomybės. Todėl ji kvietė būti kartu ir nesustoti siekiant užsibrėžtų tikslų.
Seimo narys Vitas Matuzas padėkojo panevėžiečiams buriantiems apie save žmones, besiburiantiems į bendruomenes. „Senamiesčio bendruomenė mieste įsikūrė pirmoji, dabar jau Panevėžys gali didžiuotis turėdamas net 4 bendruomenes. Tai būrys žmonių, kurie kuria gražią aplinką, puoselėję miestą, buriasi ir vienija bendraminčius. Kuo daugiau mieste susikurs bendruomenių, kuo daugiau žmonių ims rūpintis savo kraštu, savo ir vaikų gerovės kūrimu, tuo gražesnis bus mūsų miestas. Būdami kartu suvaldėm krizę ir padėjom tvirtus pamatus ekonomikos augimui. Tai, ką dabar kuriame, duos dividendus – 40 mlrd. litų pelno turėtų uždirbti vien nauja atominė elektrinė. Tai bus Jūsų pelnas, pinigai, kuriuos atiduosime Lietuvos žmonėms, didesniais atlyginimais, pensijomis ir pan. Sėkmės ir ištvermės Jums“, – sakė V.Matuzas.
Rožyno bendruomenės popietėje prisimintas a.a. Algimantas Banza, kurio mirties 20-osios metinės bus minimos rugpjūčio 10d.

Komentuokite