V.Matuzas pasveikino parodos „EXPO Aukštaitija 2010“ dalyvius.

Ketvirtadienį Panevėžio  „Cido“ pramogų ir sporto arenoje  atidaryta jubiliejinė – penkioliktoji tarptautinė  verslo ir pasiekimų paroda „EXPO Aukštaitija 2010“. Parodos atidaryme dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narys, Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pavaduotojas Vitas Matuzas.

Verslo ir pasiekimų parodos dalyviams V.Matuzas perdavė nuoširdžiausius Seimo pirmininkės Irenos Degutienės sveikinimus.

„Finansų krizė verslui  tapo rimtu ir sudėtingu išbandymu, savotišku egzaminu, kurį išlaikė sumaniausieji, gabiausieji, atkakliausiai siekiantieji tikslo. Maloniai nustebino parodos dalyvių gausa. Tiek  daug parodos dalyvių nebuvo nei ekonomikos pakilimo laikais. Panevėžio krašto verslininkai  šiandien susirinko pasidalinti patirtimi, pasidžiaugti pasiekimais. Tai, kad jie turi ką parodyti bei papasakoti   – jau didžiulis pasiekimas. Finansų krizę ir ekonomikos nuosmukį pavyko suvaldyti. Svarbiausia – įveikti krizę, kuri gyvena mūsų viduje. To visiems ir linkiu  “, – į susirinkusiuosius kreipėsi Seimo narys.

V.Matuzas apžiūrėjo parodos dalyvių stendus, diskutavo su verslininkais apie  valstybės paramos verslui programas bei jų efektyvumą.

„Parodos dalyvių ratas pasikeitė. Kaip Panevėžio meras esu dalyvavęs daugumoje „EXPO Aukštaitija“ parodų. Renginys tapo Aukštaitijos regiono verslo pasiekimų ir problemų atspindžiu. Jubiliejinėje – penkioliktoje – dominuoja smulkaus verslo atstovai, žemės ūkio produktų perdirbėjai. Renginys per tuos metus išaugo regioninio verslo pasiekimų parodos statusą ir tapo solidžia įvairių šalių verslininkų susibūrimo vieta“,- įspūdžiais dalijosi parlamentaras.

Tris dienas veiksiančioje parodoje „EXPO Aukštaitija 2010“ dalyvauja rekordinis dalyvių skaičius. Savo paslaugas, gaminius pristato 170 įmonių, įstaigų, ūkininkų, tautodailininkų, amatininkų, prekybininkų iš Lietuvos ir užsienio.  Parodos organizatoriai – Panevėžio miesto savivaldybė ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

Komentuokite