V.Matuzas Šiaulių krašto verslininkams perdavė Seimo pirmininkės sveikinimus

Neseniai Šiaulių krašto verslininkai rinkosi ypatinga proga. Šiaulių pramonės, prekybos ir amatų rūmai (PPAR) minėjo savo veiklos dvidešimtmetį. Garbinga proga rūmų narius aplankė Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pavaduotojas Vitas Matuzas. Jis verslininkams perdavė nuoširdžiausius Seimo pirmininkės Irenos Degutienės sveikinimus gražios sukakties proga. Parlamentaras šventės dalyviams linkėjo  pozityvaus optimizmo įveikiant  iššūkius, stabilesnių ir pelningesnių metų.

„Šiaulių kraštų verslo  nuotaikos optimistinės. Manau, kad tai – ne vien šventės proga. Verslas atsigauna, nors į ateitį žvelgia dar pakankamai atsargiai, tačiau santūrus optimizmas jau leidžia svarstyti plėtros planus ir tikėtis kad blogiausia jau praeityje“,- sakė V.Matuzas.

Seimo narys – dažnas Prekybos, pramonės ir amatų rūmų svečias. Panevėžio PPAR yra skaitęs pranešimus finansų ir valstybės paramos verslui temomis.

Praėjusių metų  pabaigoje V.Matuzas sulaukė garbingo PPAR apdovanojimo. Panevėžio PPAR Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pavaduotojui įteikė Padėkos ženklą. Padėkos ženklą įsteigė Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija. Juo apdovanojami aktyviausiai dalyvaujantieji rūmų veikloje.

Nuotraukoje – Šiaulių PPAR prezidentas  Vidmantas Japertas, Seimo narys V.Matuzas ir Šiaulių PPAR generalinis direktorius Alfredas Jonuška.

Komentuokite