V.Matuzas: Tegul Valstybės atkūrimo diena tampa pagarbos Žmogui ir Tėvynei švente

Vasario 16-ąją Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pavaduotojas Vitas Matuzas šventė kartu su panevėžiečiais. „Džiaugiuosi, kad tokią visiems mums reikšmingą dieną galėjau būti su Panevėžio žmonėmis. Tautai ir Valstybei svarbiausiais momentais visada norisi būti čia, Panevėžyje, su brangiausiais ir artimiausiais“,- sakė Seimo narys.

Šiandien panevėžiečiai ir miesto svečiai  rinkosi į šv. mišias už Lietuvą, kurios buvo aukojamos Kristaus Karaliaus katedroje ir šv.Trejybės bažnyčioje. Po mišių visi skubėjo į  Laisvės aikštėje vykusį iškilmingą Lietuvos vėliavos pakėlimo ceremoniją.

„Buvo daug jaunų žmonių, vaikų ir visi kartu traukėme patriotines dainas. Mums jos sukelia brangius prisiminimus, susijusius su Sąjūdžiu ir Laisve. Gera širdyje, kad šios dainos  ir dabar jungia kartas ir visus, kuriems meilė Lietuvai – viena didžiausių vertybių“,- įspūdžiais iš renginio dalijosi V.Matuzas.

Vasario 16-osios progai skirtas koncertas jau tradiciškai vyko Panevėžio „Cido“ arenoje. Gausiai susirinkusius panevėžiečius pasveikino  parlamentaras V.Matuzas. Jis pabrėžė, kad Vasario 16-oji – mūsų visų šventė, nes valstybė – tai mes. „Turime didžiuotis Lietuva, kuri, tapusi Europos Sąjungos nare, labai daug pasiekė. Turime didžiuotis savimi, nes suradome savyje stiprybės ir susidorojome su sudėtingais finansiniais bei ekonominiais iššūkiais. Turime kuo džiaugtis ir kuo didžiuotis. Linkiu geranoriškumo, nuoširdumo ir susitelkimo vardan Lietuvos.  Tegul Valstybės atkūrimo diena tampa pagarbos Žmogui ir Tėvynei švente“,- panevėžiečiams linkėjo V.Matuzas.

Daugiau nuotraukų: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.273088702760394.59543.124117187657547&type=3&saved

Komentuokite