V.Matuzas:Lietuvai linkiu daugiau tokių žmonių kaip V.Urbonas

Prekybos ir pramogų centre BABILONAS atidaryta geležiniu žmogumi vadinamo panevėžiečio Vidmanto Urbono daiktų ir trofėjų paroda. Nors paroda nedidelė, tačiau pats sportininkas V.Urbonas ją vadina viso gyvenimo paroda.

„Babilone“ apsilankę panevėžiečiai ir miesto svečiai pamatys eksponuojamus daiktus, su kuriais pasiekti didžiausi gyvenimo laimėjimai. Juose atsispindi ekologiniai žygiai, akcija „Vanduo – tai gyvybė“. Parodoje taip pat pamatysite mano svarbiausią laimėjimą, iškovotą 1998 m. Meksikoje, kur tapau pasaulio ultratriatlono čempionu“, – apie parodą kalbėjo Vidmantas Urbonas.

Parodoje eksponuojamas ir dviratis, su kuriuo V.Urbonas numynė ne vieną kilometrą. Taip pat galima pamatyti ir sportininko organizmo stiprinimui naudojamus maisto papildus. Jie, anot V.Urbono, vartojami atliekant vandens ir sportinius žygius.

„Džiaugiamės, kad savo žygiais visame pasaulyje Lietuvą garsinanatis panevėžietis sportinių daiktų ir trofėjų parodą sutiko eksponuoti „Babilone“. Kviečiu panevėžiečius apsilankyti prekybos ir pramogų centre bei iš arčiau pasižiūrėti jau istorija tapusių sportininko daiktų“, – teigė „Babilono“ marketingo direktorius Erikas Petkevičius.

Parodos atidaryme dalyvavęs Vidmanto Urbono bičiulis ir bendramintis, lydėjęs ne viename ekologiniame žygyje, Seimo narys Vitas Matuzas teigė, jog Vidmantas – žmogus, kuris savo žygiais ir akcijomis garsina ne save patį, bet Panevėžį ir Lietuvą. „Džiugu, kad yra tokių entuziastų mąstančių ne tik apie šią dieną ir save, bet ir apie ateities kartas, kurioms tyras vanduo bus dar didesnė vertybė. Žaviuosi juo, jo drąsa ir ryžtu kovoti ir nugalėti kartais neįveikiamai atrodančias gamtos stichijas. O Lietuvai linkiu daugiau tokių žmonių kaip Vidmantas“, – sakė V.Matuzas.

www.aina.lt

Daugiau nuotraukų:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.320443644691566.68918.124117187657547&type=1

Komentuokite