V.Matuzo futbolo turnyre triumfavo „Baltijos“ komanda


Šeštadienį Panevėžio Aukštaitijos sporto rūmuose vyko 13-ojo Vito Matuzo mažojo futbolo turnyro finalinės varžybos. Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pavaduotojo,  buvusio ilgamečio Panevėžio miesto mero Vito Matuzo iniciatyva organizuojamame  prieškalėdiniame salės futbolo turnyre dalyvavo net 56 komandos iš Panevėžio, Pasvalio, Kupiškio, Biržų.

„Kasmet sulaukiame vis daugiau komandų. Šis turnyras taip pat maloniai nustebino dalyvių gausa“,- džiaugėsi V.Matuzas.

Ketvirtadienį ir penktadienį Panevėžio Futbolo akademijos salėje-manieže vykusiose antrankinėse varžybose paaiškėjo finalinių kovų dalyviai. Lemiamoje dvikovoje dėl V.Matuzo taurės rungėsi „Vytauto“ ir „Baltijos“ komandos. Po atkaklios kovos pergalę šventė „Baltijos“ futbolininkai. Jie savo varžovus įveikė rezultatu 3:1.

Mergaičių finale susigrūmė Panevėžio ir Pasvalio futbolininkės. Sėkmė šį kartą lydėjo pasvalietes.

Seimo narys V.Matuzas, Panevėžio miesto meras Vitalijus Satkevičius, Panevėžio Futbolo akademijos vadovas Darius Butkus visas turnyre dalyvavusias komandas apdovanojo futbolo kamuoliais. Jaunųjų futbolininkių komandoms įteikti saldieji turnyro prizai,  prekybos ir pramogų centro „Babilonas“ taure ir prizu apdovanotas absoliučiai geriausias turnyro žaidėjas Laurynas Rimavičius, prizas įteiktas geriausiam vartininkui.

D.Butkus pažymėjo, kad maloniai stebina ne tik dalyvių gausa, bet ir  vis labiau augantis komandų profesionalumas.

V.Matuzas  pagrindinį prizą – V.Matuzo mažojo futbolo turnyro taurę – įteikė „Baltijos“ futbolininkams.

„Sveikinu nugalėtojus ir visus, kuriems futbolas yra šventė. Tai, kad turnyre dalyvauja vis daugiau komandų reiškia, kad  14-asis V.Matuzo mažojo futbolo turnyras tikrai bus.Dėkoju renginio rėmėjams, organizatoriams, sportininkams,  žiūrovams. Linkiu gražių artėjančių šventų Kalėdų. Būkite sveiki ir laimingi“,- renginio dalyviams linkėjo parlamentaras.

V.Matuzas –  ne tik jau tryliktus metus Panevėžyje vykusio  prieškalėdinio salės futbolo turnyro iniciatorius. Kiekvieną pavasarį į savo gimtinę –  Beinoravą (Radviliškio r.) Seimo narys  sukviečia šimtus bėgimo sporto mėgėjų iš Radviliškio, Panevėžio, Šiaulių rajonų.

Daugiau nuotraukų:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.236246879777910.52706.124117187657547&type=1

Komentuokite