V.Matuzo futbolo turnyre triumfavo panevėžiečiai

Tris dienas Panevėžyje vykęs  parlamentaro Vito Matuzo salės futbolo turnyras šeštadienį Panevėžio sporto rūmuose baigėsi gražia prieškalėdine futbolo švente sportininkams ir gausiai į Sporto rūmus susirinkusiems futbolo sirgaliams. Tradiciniame, jau dvyliktą kartą organizuojame turnyre,  dalyvavo 53 sportininkų  komandos iš įvairių Panevėžio regiono miestų ir miestelių. Dalyvių skaičiumi turnyras tapo rekordiniu, futbolininkų komandų aktyvumas ir noras išbandyti jėgas kovojant dėl didžiosios V.Matuzo taurės maloniai nustebino sporto šventės iniciatorių V.Matuzą.

„Pernykščiame turnyre dalyvavo 50 komandų, šiais metais jų skaičius išaugo. Tai džiugina. Turnyre gali dalyvauti visi norintieji – mokyklos, kiemo, klasės, įmonės, mikrorajono, miestelio futbolo komandos. Turnyro tikslas – sveiku gyvenimo būdu, meile sportui užkrėsti kuo daugiau žmonių. Manau, mums sekasi, nes dalyvių ir žiūrovų tik daugėja“,- sakė .Matuzas.

Panevėžio futbolo akademijos direktorius Darius Butkus pritarė parlamentaro mintims ir pabrėžė, kad V.Matuzo futbolo turnyras skirtas visiems norintiems žaisti futbolą.  Futbolo akademijos vadovas pastebi, kad turnyro dalyvių meistriškumas  auga. „Komandos tobulėja, pusfinaliuose vyko atkaklios kovos, į finalą iškopė tikrai stiprios ir puikų futbolą demonstruojančios komandos“,- sakė D.Butkus.

Po atkaklios kovos, nugalėję „Aukštaitijos“ ekipą, turnyro čempionais tapo ir didžiąją V.Matuzo taurę laimėjo „Baltija 1“ komanda iš Panevėžio. Mergaičių tarpe, įveikę konkurentes iš Pasvalio, finalo laurus nuskynė Panevėžio futbolo akademijos futbolininkės.

V.Matuzo turnyras garsėja tuo, kad jame – laimi ir atminimo prizais apdovanojami visi. Parlamentaras nuoširdžiai pasveikino čempionus, visoms turnyre dalyvavusioms komandoms įteikė puikius futbolo kamuolius, specialiais prizais apdovanoti geriausieji, jauniausias ir vyriausias žaidėjai.

Be dovanų neliko ir Seimo narys. Futbolo akademijos vadovas jam įteikė 12-uoju numeriu pažymėtus Lietuvos futbolo rinktinės marškinėlius. „Numeris teisingas. Dvyliktasis turnyras“,- juokavo V.Matuzas.

Parlamentaras dėkojo visiems, kurie talkino organizuojant turnyrą ir šventės dalyviams, žiūrovams palinkėjų jaukių šv.Kalėdų ir džiugių Naujųjų metų.

V.Matuzas –  ne tik jau dvyliktus metus Panevėžyje vykstančio  prieškalėdinio salės futbolo turnyro iniciatorius. Kiekvieną pavasarį į Beinoravą (Radviliškio r.) Seimo narys  sukviečia šimtus bėgimo sporto mėgėjų. Beinoravoje vykstančiame bėgime dalyvauja Panevėžio, Radviliškio, Šiaulių rajonų bėgikai, renginys tampa gražia bendruomenės švente.

Andriaus Repšio nuotraukoje

Salės futbolo turnyro iniciatorius V.Matuzas su čempionais – „Baltija 1“ komanda.

Komentuokite