Vitas Matuzas: Už teisingesnę Lietuvą atidavusieji gyvybę nusipelnė visų mūsų pagarbos

Seimo narys Vitas Matuzas kreipėsi į Generalinį prokurorą Darių Valį, Vidaus reikalų ministrą Raimundą Palaitį, Generalinį komisarą Vizgirdą Telyčėną ir į Panevėžio merą Vitalijų Satkevičių su prašymu apsvarstyti galimybę įamžinti 2000 metų lapkričio 5-ąją nušautų Panevėžio apygardos vyriausiojo prokuroro pavaduotojos Vidos Kazlauskaitės ir Pasvalio policijos vyresniojo inspektorius Sergejus Piskunovo atminimą.             

„Šių metų lapkričio 5-ąją sukanka dešimt metų nuo paminėto kraupaus nusikaltimo, nusinešusio dviejų pareigūnų gyvybes. Pritariu buvusiųjų V.Kazlauskaitės ir S.Piskunovo kolegų iniciatyvai įamžinti profesionalių, iki paskutinės savo gyvenimo akimirkos tarnavusių teisingumui pareigūnų atminimą ant Panevėžio apygardos prokuratūros bei ant Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastatų atidengiant  jų atminimui  skirtas lentas“,- sakė V.Matuzas.

Parlamentaras neabejoja, kad pareigūnai,  savo gyvybėmis sumokėję už teisingesnę Lietuvą, nusipelno visų mūsų pagarbos ir bent simbolinės padėkos už savo drąsą ir pasiaukojimą.

Komentuokite