Yla maiše neužsibūna

Savam krašte, sako, pranašu nebūsi. O žinant tiesą ir faktus aiškiaregystės dovanos ir nereikia. Ima ir išlenda yla iš maišo. Tik gaila, kad tiesa kartais paaiškėja šiek tiek per vėlai.

„Buvęs Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžo valdybos viršininkas Povilas Urbšys svarsto galimybę kandidatuoti į Seimą rudenį vyksiančiuose rinkimuose ir teigia galįs būti alternatyva konservatoriui Vitui Matuzui “ar jo statytiniui”“, – skelbia žiniasklaida.

Ką gi, rinkiminė kampanija jau prasidėjo, o politikos naujokai ne būtinai ateina  garbingai dalyvauti rinkiminėje kovoje. Mažai kas tikėjo žodžiais, kad pradėtas puolimas prieš mane  tai  politinis susidorojimas, tai byla ne tik prieš Vitą Matuzą kaip asmenį, bet ir kaip stiprios politinės jėgos Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų atstovą. Tačiau pagaliau viešai išsakyti buvusio teisėsaugininko žodžiai apie dalyvavimą rinkimuose ir Seimo nario  mandato siekimą toje pačioje apygardoje kaip ir aš, pasako daugiau nei mano argumentai.

Savo tiesą esu pasiryžęs įrodyti teisme, todėl drąsiai sakau, kad sufabrikuota byla atiduota Generalinei prokuratūrai tuo metu kai paskelbta rinkiminės kampanijos pradžia, garsūs vieši pasisakymai ir, švelniai tariant, pamokymai kaip turi elgtis Generalinis prokuroras, tyla apie ketinimus eit į rinkimus kai vyko mano neliečiamybės klausimo svarstymas komisijoje ir Seime, ar tai ne kryptingas ir nuoseklus darbas ruošiantis rinkimams?

Paliksiu visa tai vertinti Jums. Aš tenoriu, kad kova – rinkiminė kova – vyktų aiškiai ir skaidriai, kad žmonės nebūtų klaidinami, kad turėtų teisę savo atstovu rinkti sąžiningą ir garbingą žmogų.

O man šioje situacijoje kyla tik vienas klausimas: kas gi nutiko šauniajai kompanijai taip vieningai lyg šiol dirbusiai vardan V.Matuzo sunaikinimo? Kas gi nutiko, kad pensininkas P.Urbšys ir panevėžiečius atstovauti Seime metai iš metų besiveržiantis G.Šileikis, panašu, bus politiniai oponentai… Abu staiga panoro tapti alternatyva man?

Komentuokite